MEIST

Minu Tuba lugu algas meie enda laste tubadest. Uus kodu, uute võimalustega lastetuba - mis saaks veel põnevam olla? Plaanid tehtud, Pinterestist inspiratsioonipildid ära salvestatud ja loometöö võiski alata. Kahjuks aga pidime maadlema probleemiga, et mitte ükski toode nendelt ägedatelt fotodelt ei ilutsenud kodumaiste sisustuspoodide riiulil. Nii juhtuski, et meie endi vajadus millegi eriti cool´i ja skandinaavialiku järele andis väga suure tõuke luua ise selline veebipood, mis annaks lastevanematele võimaluse oma laste tubasid reaalselt nende samade  toodetega ka sisustada; et ei jääks need mõtted ainult unistamis- või mõttetasandile.

Meie teiseks kireks on tee ja me võime suure uhkusega öelda, et ei ole midagi nauditavamat, kui võtta üks suur tass teed, mõlgutada mõtteid erinevatel sisustussaitidel ja lasta loomeprotsessidel kujuneda. On õnn, et oleme leidnud teebrändi, mis viib maitsemeeled täiesti uuele tasandile. Ja muidugi eriti lahe on asjaolu, et meie veebipoes on saadaval spetsiaalselt lastele ja nende happy´dele emmedele mõeldud teekollektsioon.

Toodete valikul oleme lähtunud põhimõttest, et need peavad olema loodussõbralikud ning ohutud nii meie lastele kui tulevasele generatsioonile. Meie veebipoes kõik saadaval olevad tekstiilitooted on valmistatud orgaanilisest puuvillast. Toodete disaini puhul järgime eelkõige seda, mida laps vajab – praktilist ja lihtsat stiili.

E-poes müüdav Eames stiilis lastetoa mööbel on kõrgekvaliteediline reproduktsioon. Peab tõdema, et meil on ülimalt heameel tuua legendaarseid disaintooteid originaali kvaliteedi, kuid taskukohase hinnaga Teile koju kätte. 

Oled huvitatud meist ja meie veebipoes müüdavatest brändidest või toodetest?

Kirjuta meile info@minutuba.ee ja me lubame, et sinu lastetuba saab olema eriti awesome :)